top of page
Mes, Jūs ir pojūčių erdvė

​Jau tūkstančius metų natūralūs kvapai yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Jie apgaubia kaip muzika, nuspalvina erdvę nuostabiomis spalvomis ir ilgai išlieka prisiminimuose.


Tokijuje, Japonijoje įkurta @aroma gamina itin aukštos kokybės 100 proc. natūralius eterinius aliejus ir aromatų difuzorius, skirtus tiek asmeniniam, tiek profesionaliam naudojimui. Visi @aroma aromatiniai aliejai sudaryti tik iš natūralių sudedamųjų dalių. Mes vertiname esmines natūralių kvapų savybes ir išnaudojame jų slaptą galią, kad sukurtume patrauklesnę erdvę gyvenimui, poilsiui arba darbui.

 

Itin kokybiški natūralūs eteriniai aliejai ir vieninteliai pasaulyje eterinių aliejų difuzoriai, kuriuose nenaudojamas nei vanduo (garai), nei karštis, dabar ir Lietuvoje. Skirta patalpoms kvėpinti nuo 5 iki 700 kv. m. Purškimo būdu paskleidžiamo nepakitusio, natūralaus eterinio aliejaus mikrodalelės turi geriausią terapinį efektą, ilgai išsilaiko aplinkos ore, naikina ore esančius virusus ir pelėsius.

Sukurkite nuotaiką, vykdykite kvapų marketingą, palepinkite svečius, paskatinkite darbuotojus.


Kompanijoje @aroma mes nuolat vykdome mokslinius tyrimus apie aromatų poveikį žmogui ir aplinkai, todėl žinome, kaip kiekvienai erdvei parinkti išties efektyvų kvapą, kuris sukels pozityvius prisiminimus svečiams ir lankytojams. Ilgam įsitvirtindami žmogaus atmintyje, kvapai žaibiškai iššaukia prisiminimus, gali skatinti kūrybiškumą, padėti atsipalaiduoti, suteikti energijos ir netgi valyti orą.

Eteriniai aliejai Vilniuje. Vilniuje @aroma asortimentą galima apžiūrėti Xcelsior dizaino salone adresu Gynėjų g. 14 arba InStyle JG, Kęstučio g. 59. Taip pat visas prekes įsigyti galite mūsų @aroma elektroninėje parduotuvėje.

erdvės dizainas
erdvės dizainas pagal @aroma

Išskirtinis Jūsų erdvės kvapas kuriamas naudojant tik natūralias sudedamąsias dalis, išgautas augalų ir kokybiškų vaisių. Kūrimo metu įvertinamas prekės ženklas, įvaizdis ir stilius, komunikacijos stilius, kvapų marketingo poreikis, atsižvelgiama į tai, kokį poveikį norima daryti elgesiui, kūnui bei aplinkai.

Siūlome kvėpinimo idėjas įvairioms erdvėms – asmeninėms, specializuotoms komercinėms ir darbo patalpoms, poilsio ir atsipalaidavimo oazėms. Kurdami unikalų kvapą Jūsų erdvei, sutelkiame dėmesį į visus pojūčius, kad Jūsų prekės ženklas būtų intuityvesnis ir geriau įsimenamas nei tie, kurie koncentruojami tik į regėjimo ar klausos pojūčius.

natūralių aliejų kūrimas ir gamyba

Unikalius kvapus @aroma išgauna naudodama patikimas technologijas, įdėdama daug rūpestingo ir kruopštaus darbo.

Visi aromatiniai aliejai gaminami iš 100 % natūralių sudedamųjų dalių. 

Žaliava į Japoniją atvežama iš įvairių pasaulio kraštų, įskaitant Europą, JAV ir Australiją, kad būtų užtikrinta optimali kokybė. Japonijoje žaliava naudojama išskirtiniams, itin aukštos kokybės aromatų mišiniams kurti. 

Reguliariai atlikdami nuodugnius ir kartotinius patikrinimus, mes siekiame tobulos dizaino, funkcionalumo ir saugos darnos.

 

Būtent todėl, kad klientai naudoja mūsų produktus kasdieniame gyvenime, stengiamės, kad jie būtų ne tik patrauklūs ir funkcionalūs, bet ir saugūs naudoti.

Aliejų kūrimas
firminė aromatinių aliejų parduotuvė

Tarptautinė kompanija @aroma prekybą vykdo visame pasaulyje internetu ir firminėse, subtilaus ir minimalistinio stiliaus parduotuvėse, kur svečių dėmesio nuo aromatų pasaulio neatitraukia jokie pašaliniai trukdžiai.

Šiuo metu Baltijos šalyse @aroma produktai siūlomi internetu. Jei norite produkciją apžiūrėti gyvai Vilniuje, apsilankykite dizaino salonuose „Xcelsior“, Gynėjų g. 14, „InStyle JG“, Kęstučio g. 59 arba susisiekite su mumis.

 

Pristatymus įmonėms apie @aroma kvapų erdvės dizainą (dar vadinamą kvapų marketingą) darome pagal išankstinį susitarimą.

firminė parduotuvė
Vertinami visame pasaulyje

​Pasitelkdama Japonijoje sukurtą patirtį, @aroma kuria aromatų erdves visame pasaulyje per pasaulinį tinklą – kompanijos biurai veikia Lietuvoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir Kinijoje.

Didžiuojamės, kad mūsų erdvės aromatizavimo sprendimais pasitiki tarptautiniai prekės ženklai, tokie kaip Lufthasa, ANA, Canon, Franck Muller, Lexus, Volvo, Mercedez-Benz, taip pat prabangūs viešbučiai ir kruiziniai laivai.

Gold's Gym
ISETAN Shinjuku
ANA
Franck Muller
Canon
Intersect by Lexus
Lexus
The Westin Tokyo
Volvo
Mercedez-Benz
SHIPS
The Okura Prestige Bangkok
Palace Hotel Tokyo
Lufthansa
Mūsų svajonė

@aroma generalinis direktorius

Satoshi Kataoka

Mes norime sukurti ateitį, kurioje, kiekvienas gali mėgautis nuostabia aromatų erdve bet kada, bet kur. Tai, be abejo, sukurtų daugiau pozityvių akimirkų. Epochoje, kuriai būdingas turtingas pasirinkimas, kur žmonės ieško naujos vertės, mes tenkiname jų estetinius ir emocinius poreikius, įliedami natūralų aromatą į visas visuomenines ir privačias erdves.

Vis dar yra nedaug kompanijų, kurios erdvėms užpildyti siūlytų tik iš natūralių sudedamųjų dalių pagamintus aromatus. Mūsų užduotis – užtikrinti, kad nepriekaištinga vertė taptų kokybės standartu visuose pasaulio kraštuose – dar neįgyvendinta. Mes stengiamės sukurti naują aromatų kultūrą, kurdami nuostabaus aromato erdves kiekvieno žmogaus kasdieniame gyvenime.

bottom of page