top of page
Tokoname Stone:
unikalūs rankų darbo difuzoriai

Japonijos mieste Tokoname, nuo seno garsėjančiame rankų darbo keraminiais dirbiniais, gaminami naujieji @aroma difuzoriai – Tokoname Stone. Šio unikalaus difuzoriaus dizaino autorius yra Fumie Shibata, o jo gamyba patikėta vienai iš šešių seniausių keramikos dirbtuvių Japonijoje.

Kiekvienas keraminis difuzorius Tokoname yra formuojamas rankomis ir poliruojamas po vieną. Jo minkšta, apvali forma puikiai tinka bet kokioje erdvėje. Pagal tradicinę japonų metodiką pagamintas naujasis @aroma difuzorius apjungia senąsias tradicijas su naujos kartos dizainu.

Tai įdomi ir kitokia dovana tiek verslo partneriams ar klientams, tiek Jums brangiam žmogui. Skirtas turintiems išlavintą estetikos pojūtį ir vertinantiems 100 proc. natūralaus kvapo kokybę.

Ribotą laiką „Tokoname Stone“ siūlomas rinkinyje kartu su 10 ml AWA eteriniu aliejumi iš „Japanese Air“ serijos. Rinkinys supakuotas į specialią baltą dėžutę, todėl jį iš karto galite dovanote verslo partneriui, svarbiam klientui ar brangiam žmogui. Rinkinį galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje. arba susisiekę su mumis tiesiogiai.

TOKONAME (常 滑) miestas yra Aichi prefektūroje. Visoje Japonijoje jis žinomas dėl tradicinių keraminių arbatos puodelių ir arbatinukų gamybos.

bottom of page