top of page
Mūsų kvapnieji aliejai

Dalelė Japonijos Jūsų erdvėje: @aroma natūralūs aliejai akimirksniu nuskraidins į tolimą šalį. Tai išskirtiniai kvapų deriniai, kvepiantys tekančia saule, miško paslaptimi, vandenyno gaiva. Pauostykite – jokios sintetikos.

 

Natūralūs @aroma kvapai skirti verslui (viešbučiams, spa centrams, prabangiems salonams) ir namams.

Visi @aroma eteriniai aliejai 100 proc. sudaryti iš natūralių sudedamųjų medžiagų, išgautų iš rankomis nuskintų augalų (gėlių žiedų, lapų) ir vaisių.

Mes nedarome kompromisų dėl kokybės, todėl sudedamąsias dalis atsivežame iš įvairių pasaulio kraštų: Europos šalių, JAV, Australijos ir kitų vietų, kur tam tikras aromatas išgaunamas kokybiškiausiai pasaulyje.

Įvežtos ir Japonijoje surinktos 100 proc. natūralios kilmės sudedamosios dalys sumaišomos @aroma kvapų laboratorijoje Tokijuje, dalyvaujant aukštos kvalifikacijos aromatų specialistams.

Natūralus eterinis aliejus

​@aroma pirmenybę teikia žaliavų skaidrumui užtikrinti. Profesionalūs aromatinių erdvių dizaineriai patvirtina aliejaus saugumą ir kokybę asmeniškai lankydamiesi žaliavų išgavimo vietose. Žaliava į Japoniją pristatoma skaidriuose buteliukuose ir jų kokybė griežtai stebima, siekiant įvykdyti IRFA ir REACH, kurie yra tarptautiniai eterinio aliejaus standartai, reikalavimus.

Aromatų serijos

Natūralių kvapų, išgautų iš augalų, galia.

 

Šios serijos aromatų mišiniai skleidžia natūralų gamtos kvapą. Čia derinami ne tik populiarieji citrusiniai ir gėlių aromatai, bet ir sodrūs medžių ir žolelių kvapai.

Eteriniai aliejai

Tai išskirtiniai aromatų mišiniai, tiksliai atitinkantys Jūsų interjerą, įvaizdį ir spalvas.

 

„Design Air“ kolekcijoje maišome įvairius kvapus, siejamus su tam tikrais vaizdais ir aplinka. Įkvėpus šiuos savitus aromatus, ilgam išlieka gilus įspūdis.

 

Kaip menu ir muzika, mėgaukitės šiais kvapais, kad nuspalvintumėte savo erdvę norima nuotaika.

Kvapas patalpoms

 Serija „Clean Air“ skirta palaikyti švarų ir šviežią orą išnaudojant antibakterinį eterinių aliejų poveikį.

Šios kolekcijos mišiniuose esantys eukalipto, arbatmedžio, sachalinės eglės, pušies, imbiero ar pipirmėčių eteriniai aliejai stiprina organizmą ir yra naudingi sergant kvėpavimo takų infekcijomis.

Orą valanys kvapai

 Išmanus kvapų privalumų pritaikymas, siekiant patenkinti akimirkos poreikius.

Tai kolekcija, sukurta tam tikram paros laikui ar įprastai situacijai papildyti. Miegant, atsibudus, dirbant, valgant ar ilsintis – „Supplement Air“ serijos aromatų mišiniai praturtins kasdienybę.

Atpalaiduojantys eterinia aliejai

Tai unikali aromato mišinių kolekcija, subtiliai perduodanti estetinį japoniškos floros, gamtos ir kultūros pojūtį.

Ši linija dalijama į dvi aromatų mišinių grupes: „Botanical Air“ ir „Design Air“.

„Botanical Air“ serijos mišiniai gaminami iš Japonijoje išaugintų augalų, o „Design Air“ mišiniais stengiamasi perteikti Japonijos gamtos kvapą ir klasikinius kvapų motyvus.

Japoniški eteriniai aliejai
bottom of page