Mūsų kvapnieji aliejai

Dalelė Japonijos Jūsų erdvėje: @aroma natūralūs aliejai akimirksniu nuskraidins į tolimą šalį. Tai išskirtiniai kvapų deriniai, kvepiantys tekančia saule, miško paslaptimi, vandenyno gaiva. Pauostykite – jokios sintetikos.

 

Natūralūs @aroma kvapai skirti verslui (viešbučiams, spa centrams, prabangiems salonams) ir namams.

Visi @aroma eteriniai aliejai 100 proc. sudaryti iš natūralių sudedamųjų medžiagų, išgautų iš rankomis nuskintų augalų (gėlių žiedų, lapų) ir vaisių.

Mes nedarome kompromisų dėl kokybės, todėl sudedamąsias dalis atsivežame iš įvairių pasaulio kraštų: Europos šalių, JAV, Australijos ir kitų vietų, kur tam tikras aromatas išgaunamas kokybiškiausiai pasaulyje.

Įvežtos ir Japonijoje surinktos 100 proc. natūralios kilmės sudedamosios dalys sumaišomos @aroma kvapų laboratorijoje Tokijuje, dalyvaujant aukštos kvalifikacijos aromatų specialistams.

​@aroma pirmenybę teikia žaliavų skaidrumui užtikrinti. Profesionalūs aromatinių erdvių dizaineriai patvirtina aliejaus saugumą ir kokybę asmeniškai lankydamiesi žaliavų išgavimo vietose. Žaliava į Japoniją pristatoma skaidriuose buteliukuose ir jų kokybė griežtai stebima, siekiant įvykdyti IRFA ir REACH, kurie yra tarptautiniai eterinio aliejaus standartai, reikalavimus.

Aromatų serijos

Natūralių kvapų, išgautų iš augalų, galia.

 

Šios serijos aromatų mišiniai skleidžia natūralų gamtos kvapą. Čia derinami ne tik populiarieji citrusiniai ir gėlių aromatai, bet ir sodrūs medžių ir žolelių kvapai.

Tai išskirtiniai aromatų mišiniai, tiksliai atitinkantys Jūsų interjerą, įvaizdį ir spalvas.

 

„Design Air“ kolekcijoje maišome įvairius kvapus, siejamus su tam tikrais vaizdais ir aplinka. Įkvėpus šiuos savitus aromatus, ilgam išlieka gilus įspūdis.

 

Kaip menu ir muzika, mėgaukitės šiais kvapais, kad nuspalvintumėte savo erdvę norima nuotaika.

 Serija „Clean Air“ skirta palaikyti orą švarų ir šviežią; tam išnaudojame tam tikrų kvapų natūralų poveikį.

Šioje kolekcijoje naudojami orą valančių eukaliptų ir vėsinančios pipirmėtės aliejai. Maža to, šie aromatų mišiniai turi raminantį poveikį.

 Išmanus kvapų privalumų pritaikymas, siekiant patenkinti akimirkos poreikius.

Tai kolekcija, sukurta tam tikram paros laikui ar įprastai situacijai papildyti. Miegant, atsibudus, dirbant, valgant ar ilsintis – „Supplement Air“ serijos aromatų mišiniai praturtins kasdienybę.

Tai unikali aromato mišinių kolekcija, subtiliai perduodanti estetinį japoniškos floros, gamtos ir kultūros pojūtį.

Ši linija dalijama į dvi aromatų mišinių grupes: „Botanical Air“ ir „Design Air“.

„Botanical Air“ serijos mišiniai gaminami iš Japonijoje išaugintų augalų, o „Design Air“ mišiniais stengiamasi perteikti Japonijos gamtos kvapą ir klasikinius kvapų motyvus.

© 2018 m. @aroma Lietuvoje atstovauja UAB E77.

  • Facebook
  • Instagram