top of page
Japoniškas kedras - iš gamtos palaiminto Hido miško 
kedras_edited.jpg

Dėl savo minkštumo ir lengvo apdirbimo, kedro mediena vertinama nuo senų laikų. Kvapas – mėgiamas taip pat, nes yra švelnus, gaivus, lengvas, tačiau tuo pačiu subalansuotai gilus ir balzamiškas, suteikiantis ramybės ir lengvos nostalgijos pojūtį. Manoma, kad kedras stiprina sielą ir padeda išlaikyti pusiausvyrą.

 

@aroma eteriniame aliejaus mišinyje naudojami kedrai, augantys Hido miške, esančiame pačiame Japonijos salyno centre, netoli Takayamos miesto, priklausančio Gifo prefektūrai. Hido miškas įsikūręs unikalioje vietoje – rytuose ir vakaruose jį supa kalnai, o šiaurėje ir pietuose – upės ir kanjonai. Hido regiono miškai ypač saugomi ir prižiūrimi, o  jų atgaivinimo projektui yra skirta speciali Takayamos miesto subsidija. Tai reiškia, kad vietos savanoriai augina medžius, juos genėja bei kerta siekdami išsaugoti natūralią aplinką. Nuolatinis atsinaujinimo ciklas ir priežiūra padeda miškams klestėti ir išlaikyti gyvybingumą, o tuo pačiu sumažinti purvo nuošliaužų daromą žalą. Šis regionas garsėja ne tik miškų gausa, bet ir itin šaltomis žiemomis, todėl jame augančių kedrų eterinis aliejus sukaupia labai didelę gyvybinę energiją.

 

Eterinių aliejų išgavimas naudojant unikalią technologiją

Nukirsti suaugusį „Sugi Hida“ medį nėra paprasta užduotis. Nukirtus medį, nuo medienos atskiriamos šakos ir spygliai, kurie smulkiai supjaustomi aliejui išgauti.

„Hida Sugi“ eterinis aliejus išgaunamas taikant unikalų patentuotą gamybos metodą, kai medžiauga spaužiama ir ekstrahuojama aukšto slėgio garuose. @aroma naudojamo ekstrahavimo efektyvumas yra didesnis nei įprasto metodo, todėl galima išgauti aukštos virimo temperatūros junginius. Tai reiškia, kad garinant šiuos eterinius aliejus eterinio aliejaus savybės nepakinta.

 

Subalansuotas, gaivus ir turtingas kvapas

„Hida Sugi“ kvapas yra gaivus, tačiau tuo pačiu salstelėjęs ir švelnus, kaip sendintoje statinėje brandinto viskio aromatas. Įkvėpus šio aromato pajusite tarsi šviežios medžio šakos gaivumą ir atsipalaidavimą. Kaip ir medis, kuris ištvėrė įvairias natūralias aplinkas, taip ir kvapas yra gerai subalansuotas ir primena pasivaikščiojimą mišku. Sumaišius „Hida Sugi“ su kedro, pušies, kadagio ir rozmarino eteriniais aliejais jo turtingas kvapas dar labiau išryškėja, suteikia žvalumo bei padeda sutelkti protą ir dvasią.

Įsigyti JB06 HIDA SUGI eterinio aliejaus mišinį galite mūsų e-parduotuvėje čia

bottom of page