top of page
Kaip kvepia emocija?

Natūralūs kvapai profesionalioms patalpoms ir namams

Yuzu_žiemos karalius.jpg

3 japoniški kvapai vidinei pusiausvyrai

Japonijoje nuo seno semiamasi energijos bei sveikatos iš gamtos. Net ir šventyklos statomos atsižvelgiant ne tik į medienos tvirtumą ar apdirbimo lengvumą, bet ir pagal jos terapines savybes. Renkamasi tokius medžius, kurie skleidžia atpalaiduojantį ir balansuojantį poveikį, tad rekomenduojame 3 japoniškus kvapus, kurie ypač svarbūs šiuo pandeminiu ir lėtinio nerimo laikotarpiu, nes padeda pakelti nuotaiką ir susigrąžinti ramybės jausmą.

kedras_edited.jpg

Japoniškas kedras iš gamtos palaiminto Hido miško

JB06 HIDA SUGI – tai dar vienas „Japanese Air“ kolekcijos kvapas, turintis ilgą savo istoriją.  Šiame eteriniame aliejaus mišinyje naudojami kedrai, augantys Hido miške, esančiame pačiame Japonijos salyno centre, kuris garsėja ne tik savo miškų gausa, bet itin atšiauriomis žiemomis. Todėl jame augančių kedrų eterinis aliejus sukaupia labai didelę gyvybinę energiją. Kedro kvapas – mėgiamas taip pat, nes yra švelnus, gaivus, lengvas, tačiau tuo pačiu subalansuotai gilus ir balzamiškas, suteikiantis ramybės ir lengvos nostalgijos pojūtį. Manoma, kad kedras stiprina sielą ir padeda išlaikyti pusiausvyrą.

mint-1713223_1280.jpg

Hokaido pipirmėtė saugoma, mylima ir garbinama

„Japanese Air“ kolekcija pasipildė nauju JB05 HOKKAIDO HAKKA kvapu, kuris sukurtas su japoniška pipirmėte  – vienintele tokia rūšimi pasaulyje, augančia tik Hokaido saloje. Nuo senų senovės mėtos Japonijoje buvo naudojamos gydant kvėpavimo takų problemas, įskaitant peršalimą, kosulį, bronchitą, burnos ir gerklės skausmus. Gryna Hokaido pipirmėtė gali priminti dantų pastą, tačiau jos aromatas mišiniuose tampa daug švelnesnis ir malonesnis, paliekantis gaivos pojūtį tarsi lengvas vėjelis, atskridęs nuo Hokaido laukų.

pine-leaves-691639_1280.jpg

Ar tikrai kvapų prasme esame vis dar bananų respublika?

„Gali įsigyti 20 skirtingų rūšių kedrų, rozmarinų ar pušų, tačiau tokių, iš kurių galėtum sukurti harmoningą visumą nėra tiek daug. Vis dėlto maišome ingredientus tol, kol atrandame jų dermę ir sukuriame tokį kvapą, kuris papildo erdvę. Norint pajusti tokį natūralų kvapą, reikia kur kas daugiau laiko, nes skirtingi eteriniai aliejai atsiskleidžia pamažu. Tai – lyg ilgalaikiai santykiai su žmogumi“, – sako japoniškų kvapų ženklo @aroma įkūrėjas Satoshi Katoka.
Nors Lietuva kvapų prasme pasak ekspertų vis dar yra "šiek tiek bananų respublika", teigiamų pokyčių natūralumo link vis daugėja.

ataroma_bottles_oils_leaves (1).jpg

Kvapo galia: nauda ir pavojai

Daugelis ko gero žinome apie teigiamą aromaterapijos poveikį, tačiau ne visi susimąstome, kiek mūsų aplinkoje yra natūralių, o kiek sintetinių kvapų. Ar įmanoma juos atskirti, kuo pavojingi sintetiniai kvapai ir kaip išnaudoti natūralių eterinių aliejų galią? Apie visa tai pasakoja aromaterapijos lektorė Eglė Juknevičienė. Paklausykite paskaitos, kurioje išgirsite ir praktinių patarimų apie eterinių aliejų ir jų mišinių naudojimą namuose. Nebus pamiršti ir augintiniai. 

miimalistinis_difuzorius_ko_img_04_L.jpg

Naujasis difuzorius „KO“  gerai nuotaikai bet kuriuo metu!

Kai ir vėl daugiau laiko tenka praleisti namuose – kvapai gali pagelbėti toje pačioje erdvėje susikurti skirtingą atmosferą darbui, atsipalaidavimui ar miegui. Tai padaryti itin paprasta su naujuoju minimalistiniu difuzoriumi KO. Japonų dizainerių sukurtas difuzorius unikalus tuo, kad paskleidžia gryno eterinio aliejaus kvapą be jokių garų ar vandens. Terekia vos kelių lašų pasirinkto kvapo, kad pakeistumėte savo nuotaiką.

rose-2635332_1280.jpg

3 priežastys pasitelkti kvapo magiją savo renginiui

Kad ir kokį renginį organizuotumėte – krikštynas, vestuves, asmeninį vakarėlį, o gal seminarą ar verslo susitikimą – geri jūsų svečių atsiliepimai, ko gero, yra maloniausias įvertinimas. Jūsų renginys bus dar įsimintinesnis, jei pasitelksite kvapą, nes uoslė yra antras svarbiausias organas, nuo kurio priklauso mūsų emocijos. At-Aroma visame pasaulyje garsėja savo unikaliomis aromatų erdvėmis, o taip pat siūlo išskirtinį kvapą visiems jūsų renginiams kartu su mūsų partneriu, erdvių ir pramogų platforma placer.lt. Kvapas ne tik sukuria gerą emociją, bet ir suteikia unikalumo renginio vietai bei papildo dizainą. Na ir žinoma,  šio renginio neleis pamiršti sužadinti visi šeši pojūčiai.

Antvirusiniai eteriniai aliejai

Bandymais patvirtinta antibakterinė ir antivirusinė „Clean Air“ galia

Kvėpuok švariu oru: @aroma eterinių aliejų mišinių serija „Clean Air“, remiantis aplinkos mokslinių tyrimų centre „Kitasato“ atliktais bandymais, išvalo 99 % bakterijų vos per 89 minutes!


*„Clean Air“ slopina virusus ir naikina bakterijas, tačiau tai nereiškia, kad jie visiškai apsaugo nuo infekcijos. Nepamirškite įprastinės higienos ir apsaugos priemonių!

100 natural home page_edited_edited.jpg

Kiek sintetinis Jūsų gyvenimas?

Mėgstate apsupti save plastiku, o gal natūraliais daiktais? Renkatės sveiką maistą, o gal greitą? Kvapas irgi gali būti natūralus ir sintetinis. Sintetinių priedų turintys kvapai jau pradėti vadinti naujuoju pasyviu rūkymu. Atidžiai pasirinkite, ką norite uostyti kasdien, nes tai paveikia labai daug: fizinę sveikatą, emocijas, svajones, susikaupimą, budrumą, atmintį... 
@aroma – tik 100 % natūralūs eterinių aliejų mišiniai iš Japonijos.

Heckfield Place Hampshire.png

Magiški prisiminimai...

Restauruotame Karaliaus Jurgio epochos viešbutyje Heckfield Place jaukią atmosferą kuria nuostabus, 100 % natūralus @aroma kvapas. Šiam viešbučiui sukurtas specialus eterinių aliejų mišinys, kuris panardina svečius į unikalią Hampšyro kaimo ramybę.
The Times išrinktas „Hotel of the year 2018“: https://is.gd/pMxy9M

#uoslė #kvapaiverslui #kvapainamams #olfactory #scents #memory#interjeras

at-aroma laboratory.jpg

Kvapo pojūčio renesansas

Net 75 proc. kasdien patiriamų emocijų veikia kvapas, taigi tikėtina, kad mes 100 kartų geriau įsimename kažką, ką įkvepiame, palyginti su tuo, ką matome, girdime ar liečiame. Nenuostabu, kad svetingumo rinka yra viena iš pirmųjų, nusprendusių panaudoti kvapo poveikį klientų lojalumui skatinti. Dažnai keliaujantys atpažįsta tų vietų, kur apsistoja, autorinius kvapus, ir būtent todėl apsistojus „Westin“ ir „Marriot“ jaučiamasi labiau kaip namie. Neseniai Romoje duris atvėrusiame viešbutyje „Fendi“ prabanga perkeliama į naują lygį, kai svečiams sudaroma galimybė individualizuoti savo kambario aromatą, jį pasirenkant iš kvapų meniu.

Lamu slenio publikacija.png

Lamų slėnis: apie ką šnibžda aromatas?

Liepos mėnesio elektroniniame žurnale „Lamų slėnis“ redaktorė Algė Ramanauskienė kalbina Lietuvoje viešėjusius @aroma įkūrėją Satoshi Kataoka ir aromatų dizainerį Maurice Joosten.

Aroma 018.jpg

@aroma renginys Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje Vilniuje

Japonijos ambasada Lietuvoje, japonų kompanija „@aroma“ ir japoniškų aromatų ambasadoriai Baltijos šalyse kompanija E77 sukvietė garbius svečius į renginį „Aromatų erdvės kūrimas, kvapų poveikis kūnui ir protui“.  Nuoširdžiai dėkojame Japonijos ambasadai Lietuvoje, padėjusiai surengti šį šiltą priėmimą ir palepinti svečius Japoniškais užkandžiais, taip pat visiems apsilankiusiems.

Natūralūs eteriniai aliejai @aroma – prabangus kvapas patalpoms, jau Lietuvoje.

@aroma užtikrina savo aromatinių aliejų nepriekaištingą, 100 proc. natūralios kilmės kokybę. Kurdami aukščiausios kokybės kvapų mišinį, profesionalūs aromato dizaineriai preciziškai išnaudoja kiekvieno kvapo funkcionalumą ir savybes, kad sukurtų tokį aromatą, kuris ramintų, energizuotų, skatintų kūrybiškumą, turėtų sveikatinantį ar orą valantį poveikį.

bottom of page