Kaip kvepia emocija?

Natūralūs kvapai profesionalioms patalpoms ir namams

Bandymais patvirtinta antibakterinė ir antivirusinė „Clean Air“ galia

Kvėpuok švariu oru: @aroma eterinių aliejų mišinių serija „Clean Air“, remiantis aplinkos mokslinių tyrimų centre „Kitasato“ atliktais bandymais, išvalo 99 % bakterijų vos per 89 minutes!


*„Clean Air“ slopina virusus ir naikina bakterijas, tačiau tai nereiškia, kad jie visiškai apsaugo nuo infekcijos. Nepamirškite įprastinės higienos ir apsaugos priemonių!

Kiek sintetinis Jūsų gyvenimas?

Mėgstate apsupti save plastiku, o gal natūraliais daiktais? Renkatės sveiką maistą, o gal greitą? Kvapas irgi gali būti natūralus ir sintetinis. Sintetinių priedų turintys kvapai jau pradėti vadinti naujuoju pasyviu rūkymu. Atidžiai pasirinkite, ką norite uostyti kasdien, nes tai paveikia labai daug: fizinę sveikatą, emocijas, svajones, susikaupimą, budrumą, atmintį... 
@aroma – tik 100 % natūralūs eterinių aliejų mišiniai iš Japonijos.

Magiški prisiminimai...

Restauruotame Karaliaus Jurgio epochos viešbutyje Heckfield Place jaukią atmosferą kuria nuostabus, 100 % natūralus @aroma kvapas. Šiam viešbučiui sukurtas specialus eterinių aliejų mišinys, kuris panardina svečius į unikalią Hampšyro kaimo ramybę.
The Times išrinktas „Hotel of the year 2018“: https://is.gd/pMxy9M

#uoslė #kvapaiverslui #kvapainamams #olfactory #scents #memory#interjeras

Kvapo pojūčio renesansas

Net 75 proc. kasdien patiriamų emocijų veikia kvapas, taigi tikėtina, kad mes 100 kartų geriau įsimename kažką, ką įkvepiame, palyginti su tuo, ką matome, girdime ar liečiame. Nenuostabu, kad svetingumo rinka yra viena iš pirmųjų, nusprendusių panaudoti kvapo poveikį klientų lojalumui skatinti. Dažnai keliaujantys atpažįsta tų vietų, kur apsistoja, autorinius kvapus, ir būtent todėl apsistojus „Westin“ ir „Marriot“ jaučiamasi labiau kaip namie. Neseniai Romoje duris atvėrusiame viešbutyje „Fendi“ prabanga perkeliama į naują lygį, kai svečiams sudaroma galimybė individualizuoti savo kambario aromatą, jį pasirenkant iš kvapų meniu.

Lamų slėnis: apie ką šnibžda aromatas?

Liepos mėnesio elektroniniame žurnale „Lamų slėnis“ redaktorė Algė Ramanauskienė kalbina Lietuvoje viešėjusius @aroma įkūrėją Satoshi Kataoka ir aromatų dizainerį Maurice Joosten.

@aroma renginys Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje Vilniuje

Japonijos ambasada Lietuvoje, japonų kompanija „@aroma“ ir japoniškų aromatų ambasadoriai Baltijos šalyse kompanija E77 sukvietė garbius svečius į renginį „Aromatų erdvės kūrimas, kvapų poveikis kūnui ir protui“.  Nuoširdžiai dėkojame Japonijos ambasadai Lietuvoje, padėjusiai surengti šį šiltą priėmimą ir palepinti svečius Japoniškais užkandžiais, taip pat visiems apsilankiusiems.

Natūralūs eteriniai aliejai @aroma – prabangus kvapas patalpoms, jau Lietuvoje.

@aroma užtikrina savo aromatinių aliejų nepriekaištingą, 100 proc. natūralios kilmės kokybę. Kurdami aukščiausios kokybės kvapų mišinį, profesionalūs aromato dizaineriai preciziškai išnaudoja kiekvieno kvapo funkcionalumą ir savybes, kad sukurtų tokį aromatą, kuris ramintų, energizuotų, skatintų kūrybiškumą, turėtų sveikatinantį ar orą valantį poveikį.

© 2018 m. @aroma Lietuvoje atstovauja UAB E77.

  • Facebook
  • Instagram