Aromatinių šakų ir vazos rinkinys

SKU 00001
€459.50
In stock
1
Product Details

Stilinga Tokoname vaza, skirta naudoti kartu su aromatinėmis šakomis, pasirinktinai šviesiai pilkos arba juodos spalvos. Vaza gaminama vienoje iš šešių seniausių keramikos dirbtuvių Japonijoje rankomis ir yra išskirtinės, elegantiškos tekstūros, kuri puikiai dera bet kokiame interjere. Vaza yra maždaug 225 mm aukščio ir 130 mm skersmens, 1,3 kg svorio. Vazoje dailiai sutalpinamos 9–12 aromatinių šakų.

Prie vazos pasirinkite baltos arba juodos spalvos šakas. Jos sugers į vazą supiltą aromatinį aliejų ir jį paskleis Jūsų erdvėje. Šakos yra maždaug 650 mm aukščio ir sveria 100 g. Puokštę sudaro 12 šakų. Gaminamos iš geltonosios švirkšnos.

Aromatinį aliejų, specialiai pritaikytą šiam difuzoriui, siūlome rinktis iš 18 kvapų asortimento, kad sukurtumėte savitą erdvę.

Sukurkite kitą, aukštesnį aromatų erdvės lygį savo patalpose – nuo viešųjų erdvių, tokių kaip viešbučiai ir parduotuvės, iki privačių erdvių, pavyzdžiui, gyvenamųjų patalpų ir studijų.

Sunaudojimas:

  • 5 šakos – maždaug 10–13 kv. m. erdvei kvėpinti. Per mėnesį sunaudojama maždaug 200 ml aromatinių šakų difuzoriui skirto aliejaus.
  • 12 šakų – maždaug 17–20 kv. m. erdvei kvėpinti. Per mėnesį sunaudojama maždaug 450 ml aromatinių šakų difuzoriui skirto aliejaus.

Pastabos.

Rekomenduojame aliejų pilti į vazą nedideliais kiekiais, o ne visą buteliuką iš karto.
Kadangi naudojame tik natūralias medžiagas, šakų forma ir spalva gali kiek skirtis.
Nuo juodų šakų gali patamsėti aromatinis aliejus, tačiau tai neturi įtakos jo aromatui ar funkcijai.
Save this product for later