top of page
Oficialus @aroma pristatymas Vilniuje

Pavasariškas oras

Nuaustas mėnulis

Ir slyvų kvapas

(Matsuo Basho)

Gegužės 18 d. Japonijos ambasada Lietuvoje, japonų kompanija „@aroma“ ir japoniškų aromatų ambasadoriai Baltijos šalyse kompanija E77 su pasididžiavimu sukvietė garbius svečius į renginį „Aromatų erdvės kūrimas, kvapų poveikis kūnui ir protui“.

Renginio metu pasinėrėme į 100 proc. natūralius japoniškus aromatinius aliejus, sužinojome apie kvapų poveikį kūnui ir protui bei kaip šią slaptą galią japonai jau šimtmečiais išnaudoja kvėpindami savo viešąsias ir privačias erdves.

 

Kompanija „@aroma“ kuria profesionalius aromatus, skirtus naudoti interjero aplinkoje ir prekės ženklo komunikavimo projektuose. Renginio metu kompanijos atstovai – įkūrėjas Satoshi Kataoka ir profesionalus kvapų dizaineris Maurice Joosten pristatė šiuolaikišką požiūrį į aromatų erdvės kūrimo procesą taikant pažangiausias technologijas.

Nuoširdžiai dėkojame Japonijos ambasadai bei neeiliniam ir įgaliotajam Japonijos ambasadoriui Lietuvoje Toyoei Shigeeda už šiltą priėmimą, įdomius pasakojimus ir gardžius japoniškus užkandžius.

bottom of page