Oficialus @aroma pristatymas Vilniuje

Pavasariškas oras

Nuaustas mėnulis

Ir slyvų kvapas

(Matsuo Basho)

Gegužės 18 d. Japonijos ambasada Lietuvoje, japonų kompanija „@aroma“ ir japoniškų aromatų ambasadoriai Baltijos šalyse kompanija E77 su pasididžiavimu sukvietė garbius svečius į renginį „Aromatų erdvės kūrimas, kvapų poveikis kūnui ir protui“.

Renginio metu pasinėrėme į 100 proc. natūralius japoniškus aromatinius aliejus, sužinojome apie kvapų poveikį kūnui ir protui bei kaip šią slaptą galią japonai jau šimtmečiais išnaudoja kvėpindami savo viešąsias ir privačias erdves.

 

Kompanija „@aroma“ kuria profesionalius aromatus, skirtus naudoti interjero aplinkoje ir prekės ženklo komunikavimo projektuose. Renginio metu kompanijos atstovai – įkūrėjas Satoshi Kataoka ir profesionalus kvapų dizaineris Maurice Joosten pristatė šiuolaikišką požiūrį į aromatų erdvės kūrimo procesą taikant pažangiausias technologijas.

Nuoširdžiai dėkojame Japonijos ambasadai bei neeiliniam ir įgaliotajam Japonijos ambasadoriui Lietuvoje Toyoei Shigeeda už šiltą priėmimą, įdomius pasakojimus ir gardžius japoniškus užkandžius.

© 2018 m. @aroma Lietuvoje atstovauja UAB E77.

  • Facebook
  • Instagram