top of page
Profesionaliam įvaizdžiui – Japonijos stiliumi
Natūralūs kvapai verslo patalpoms, aromatų suvenyrai ir VIP dovanos

Didžiuojamės, kad respektabilios pasaulinio lygio kompanijos, tokios kaip Volvo, Lexus, ANA, modernūs prekybos centrai ir prabangūs viešbučiai pasirenka bendradarbiauti su @aroma.

Parinkdami natūralų kvapą patalpoms (viešbučiams, spa centrams, prabangiems salonams, laukiamiesiems), įvertiname Jūsų prekės ženklą, įvaizdį, kokią žinutę norite skleisti, kokią aplinką norite sukurti. Kvapui paskirstyti montuojame profesionalius, Japonijoje gaminamus difuzorius.

 

Tai vieninteliai pasaulyje natūralių eterinių aliejų difuzoriai, skirti profesionalioms patalpoms iki 700 kv. m. Difuzoriai veikia nenaudodami karščio ar vandens (garų), todėl nepakinta eterinio aliejaus savybės, kvapas, poveikis žmogui ir aplinkai. 

Siūlome papildyti savo prekių asortimentą netikėtais ir išskirtinio kvapo suvenyrais, paruošti prabangiai kvepiančią vizitinę kortelę  arba parodyti asmeninį dėmesį mylimiausiems ir VIP klientams sukurdami originalią japoniškų kvapų dovaną su savo įmonės logotipu.

Jums pageidaujant, galime sukurti unikalų kvapą tik Jūsų įmonei, kuris atitiktų prekės ženklą ir įvaizdį, kuris ilgam išliktų klientų atminty ir išskirtų Jus iš konkurentų masės. Tai itin kokybiškas, aukštos klasės kvapų marketingas išprususiems naudotojams ir jų svečiams, kuriems rūpi poveikis sveikatai, mintims, savijautai.

Kreipkitės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais kontaktais dėl išsamesnės informacijos ar pristatymo.

Lexus dovana
ANA dovana
Isetan atributika su logotipu
Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su šiais partneriais
Anchor 1
Lexus logo

Individualių, specialiai „Lexus“ sukurtų aromatų su įmonės logotipu galima įsigyti „Lexus“ atstovybėse Azijoje, Šiaurės Amerikoje ir Europoje.

„Lexus“ kolekciją sudaro purškiamieji difuzoriai, veltiniai bonbon rutuliukai, kvapiosios lazdelės ir nešiojamieji difuzoriai su 100 proc. natūraliu aromatiniu aliejumi.

Volvo logo

„Volvo“ siūlo įsigyti automobilių reikmenis, į kuriuos įeina jiems sukurti originalūs aromatai, įkvėpti Švedijos miškų kvapo. Unikalūs gaivinantys aromatai automobilyje sukuria ramybės ir prabangos atmosferą.

„Volvo“ kolekciją sudaro originalaus aromato aliejus, automobilinis difuzorius su eteriniu aliejumi, veltinis bonbon rutuliukas, sagė-difuzorius.

All Nippon Airways logo

„All Nippon Airways“ (ANA) originalus aromatas „Įkvėpimas iš Japonijos“, sukurtas pagal jų prekės ženklą, švelniai apgaubia raminančia atmosferą danguje ir laukimo salėse.

ANA kolekciją sudaro aromatų erdvės sprendimas laukiamosiose salėse, originali vizitinė kortelė su aromatu ir subtiliai kvepiantis drėgnas rankšluostėlis (suteikiamasis tolimuosiuose skrydžiuose).

 

bottom of page