top of page
Tyrimais patvirtinta
antibakterinė ir antivirusinė galia! 
antibacterial and antiviral tests.png

Kvėpuokite švariu oru: @aroma eterinių aliejų mišinių serija „Clean Air“, remiantis aplinkos mokslinių tyrimų centre „Kitasato“ atliktais bandymais, išvalo 99 % bakterijų vos per 89 minutes!

Atlikus du bandymus – antibakterinį ir antivirusinį – oficialiai patvirtinta, kad @aroma „Clean Air“ mišiniai efektyviai valo orą nuo virusų ir bakterijų, grynina Jūsų aplinką. Tyrimas atliktas naudojant didelei erdvei skirtą difuzorių „All in One Type 145S". Schemoje dešinėje matyti, kaip efektyviai bandymų metu oras išvalomas naudojant „Clean Air“ eterinių aliejų mišinius, palyginti su natūraliu vėdinimu.

Eteriniuose aliejuose yra įvairių antibakterinį, antiseptinį ir antivirusinį poveikį turinčių organinių junginių, įskaitant cineolį ir pineną. „Clean Air“ serijos mišiniuose yra eukaliptų, rozmarinų, pipirmėčių, čiobrelių eterinių aliejų, kurie ne tik grynina ir kvėpina orą, bet ir ramina, naudingi sergant kvėpavimo takų infekcijomis.

Įsigykite el. parduotuvėje:

 

Pagaminta Japonijoje, 100 % natūralūs eterinių aliejų mišiniai.

Pastabos:

Bandymai tyrimų laboratorijoje: „Evaluation test of the Essential oil for airborne bacteria KRCES-Bio. Test Report No. 24_0320_2“ ir „Evaluation test of the Essential oil for airborne virus KRCES-Bio. Test Report No. 24_0320_3“. 

Rezultatai gali skirtis nuo aplinkos ir difuzorių nustatymų, kai jie naudojami ne laboratorijoje.

„Clean Air“ slopina virusus ir naikina bakterijas, tačiau tai nereiškia, kad jie visiškai apsaugo nuo infekcijos. Nepamirškite įprastinės higienos ir apsaugos priemonių! 

bottom of page